O nás
Produkty
Sponzorské aktivity
Kontakt
EN
O společnosti

Konzervárna Brickform

Společnost Brickform vybudoval od základů jako obchodní společnost současný majitel Radek Hynek. Z počátku se sortiment společnosti vyvíjel, až definitivně zakotvil v oblasti sterilované zeleniny a ovoce. V roce 1996 uvedla společnost na trh svoji privátní značku Gabriella. S touto privátní značkou se společnost prezentovala na českém trhu zejména v oblasti gastronomie a výroben studené kuchyně. Nyní jsou na trhu podstatné i dodávky společnosti do maloobchodních sítí.

Firma tuto značku užívá pro maloobchodní i gastro balení. Nynější pestrý sortiment odpovídá požadavkům moderní zdravé výživy a splňuje všechny normy Evropské unie. Pro zajištění vysoké kvality finálních výrobků je věnována mimořádná péče již samotnému výběru surovin, následnému procesu zpracování a konečnému balení. Neopomenutelný je i důraz na estetiku výrobků. Poskytuje také služby zajišťující výrobky pod privátními značkami odběratelů.

Konzervárna
Historie

Jak šel čas

Historie značek

Přečtěte si o našich značkách

Společnost Rapa spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Svou výrobní produkci zahájila v roce 1993 a navázala tak na dlouholetou tradici místního konzervárenství, jehož kořeny sahají hluboko do minulého století. Od roku 1995 je jedním z významných dodavatelů konzervovaných potravin pro český trh. Specializuje se zejména na výrobu konzervované zeleniny. V létě roku 2008 se jejím vlastníkem stala společnost Brickform.

Mezi přední české výrobce se řadí i EKON spol. s r.o. Je českou společností a navazuje na obnovenou tradici konzervárny v Miroslavi. Konzervárna EKON spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a v roce 2015 byla převzata společností Brickform.

Původně rodinná firma se zaměřila na zpracování místních zemědělských produktů. Kromě malospotřebitelských balení do skla se pak výroba zaměřila na velkoobjemové zpracování suroviny do PE pytlů a kbelíků. Společnost Novák konzervárny byla připojena do skupiny Brickform v roce 2017.

Stáhnout

Zavřít

certificate