O nás
Produkty
Sponzorské aktivity
Kontakt
EN
O společnosti

Konzervárna Brickform

Společnost Brickform vybudoval od základů jako obchodní společnost současný majitel Radek Hynek. Z počátku se sortiment společnosti vyvíjel, až definitivně zakotvil v oblasti sterilované zeleniny a ovoce. V roce 1996 uvedla společnost na trh svoji privátní značku Gabriella. S touto privátní značkou se společnost prezentovala na českém trhu zejména v oblasti gastronomie a výroben studené kuchyně. Nyní jsou na trhu podstatné i dodávky společnosti do maloobchodních sítí.

Firma tuto značku užívá pro maloobchodní i gastro balení. Nynější pestrý sortiment odpovídá požadavkům moderní zdravé výživy a splňuje všechny normy Evropské unie. Pro zajištění vysoké kvality finálních výrobků je věnována mimořádná péče již samotnému výběru surovin, následnému procesu zpracování a konečnému balení. Neopomenutelný je i důraz na estetiku výrobků. Poskytuje také služby zajišťující výrobky pod privátními značkami odběratelů.

Konzervárna
Historie

Jak šel čas

Historie značek

Přečtěte si o našich značkách

O Rapě

Společnost Rapa spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Svou výrobní produkci zahájila v roce 1993 a navázala tak na dlouholetou tradici místního konzervárenství, jehož kořeny sahají hluboko do minulého století. Od roku 1995 je jedním z významných dodavatelů konzervovaných potravin pro český trh. Specializuje se zejména na výrobu konzervované zeleniny. V létě roku 2008 se jejím vlastníkem stala společnost Brickform.

Mezi přední české výrobce se řadí i EKON spol. s r.o. Je českou společností a navazuje na obnovenou tradici konzervárny v Miroslavi. Konzervárna EKON spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a v roce 2015 byla převzata společností Brickform.

O Ekonu
O Novákovi

Původně rodinná firma se zaměřila na zpracování místních zemědělských produktů. Kromě malospotřebitelských balení do skla se pak výroba zaměřila na velkoobjemové zpracování suroviny do PE pytlů a kbelíků. Společnost Novák konzervárny byla připojena do skupiny Brickform v roce 2017.