O nás
Produkty
Sponzorské aktivity
Kontakt
EN
O společnosti

Konzervárna Ekon

Jsme českou, jihomoravskou konzervárenskou společností. Zaměřujeme se na výrobu sterilované zeleniny a ovoce a dodáváme zboží do nezávislých velkoobchodů, zásobujeme školní jídelny a nemocnice. Stali jsme se významným dodavatelem konzervárenských produktů do výroben lahůdek, rychlého občerstvení a gastronomických provozoven po celé České republice. Řadíme se mezi přední české výrobce sterilované zeleniny a ovocných kompotů.

Historie

Konzervárna EKON spol. s.r.o. byla založena 22. ledna roku 1993 v Miroslavi, kde v prostorách bývalé Fruty založila výrobnu a prakticky tak nahradila výrobu zaniklého giganta. Společnost EKON spol. s r.o. provedla v areálu řadu rekonstrukcí. V Miroslavi však zůstala a stojí dodnes.

history.jpg
ovocne_kompoty.jpeg

Sortiment

Nabízíme Vám mimořádně kvalitní výběr surovin zajišťovaný dlouhodobými dodávkami osvědčených tuzemských i zahraničních pěstitelů se současně největším výběrem DIA výrobků na trhu.

Ovocné kompoty, které tvoří pestrou nabídku skládající se ze 40 druhů kompotů. Součástí nabídky jsou i výrobky DIA složené z ovoce a slazené umělými sladidly, které snižují energetickou hodnotou produktu.

Rozsáhlý sortiment sterilované zeleniny, který se v současné době skládá z 34 druhů výrobků. Převážná část nabídky tvoří gastro balení a část spotřebitelské balení. Do budoucna plánujeme rozšířit naši řadu produktů o další výrobky.

Distribuce

Nejenom kvalitní výrobky, ale i komfortní služby poskytované zákazníkovi jsou našim cílem a prioritou k Vaší celkové spokojenosti a úspěšnosti. Zaměřujeme se na spokojenost našich odběratelů i v oblasti logistiky a zpracování. Abychom poskytli zákazníkovi pohodlí, snažíme se o zajištění všech potřebných dodacích míst v České republice. Nejen že zajišťujeme osobní přístup, ale také rychlost a variabilitu vyřízení Vašich požadavků.

01-73-min.jpg
jared-subia-RJd6XkebL6A-unsplash-min.jpg

Výroba

Orientujeme se na celou řadu produktů jako je například sterilovaná zelenina, zeleninové saláty, směsi, ovocné kompoty a další, ale primárně se zaměřujeme na zpracování ovoce. Klademe důraz na výrobu a výběr kvalitních surovin, abychom zákazníkovi přinesli potěšení z nákupu našeho produktu.

Dotace

Zvýšení efektivity provozu společnosti Ekon spol. s.r.o. je spolufinancován Evropskou unií. Investice do zpracovatelského provozu vedoucí ke zvýšení přidané hodnoty zemědělských produktů.

Grafický návrh_publicita-1.jpg