O nás
Produkty
Sponzorské aktivity
Kontakt
EN
O společnosti

Konzervárna Rapa

Specializujeme se především na výrobu konzervované zeleniny, kterou nabízíme v ucelené řadě produktů, do které patří nejen jednodruhová zelenina, ale také zeleninové saláty a směsi. Zaměřujeme se zejména na maloobchodní síť, ale naše produkty se neopominutelně prezentují i v oblasti gastronomie.

Historie

Společnost RAPA s.r.o. byla založena v roce 1992. Navázala na dlouholetou tradici místního konzervárenství a v roce 1993 zahájila výrobní produkci. Od roku 1995 je jedním z významných dodavatelů konzervovaných potravin na českém trhu. V létě roku 2008 se jejím vlastníkem stala společnost BRICK form s.r.o., která je taktéž obchodní společností se sortimentem konzervovaných potravin.

e1d4a9f2-d5bb-439d-80f0-c4ca2b287b31.JPG
jednodruhova_zelenina.jpg

Sortiment

Náš nynější pestrý sortiment odpovídá požadavkům moderní zdravé výživy a splňuje všechny náročné normy Evropské unie. Je pro nás důležité zajistit vysokou kvalitu finálních produktů, a proto se zaměřujeme již na samotný výběr surovin. Neopominutelný je i proces zpracování a konečné balení. Klademe důraz nejen na samotnou výrobu, ale také na design.

Logistika

Naše logistická centra v Brně a v Bzenci nám umožňují pružně a v krátkém časovém horizontu uspokojovat zákaznické objednávky. Ročně v průměru vyprodukujeme okolo 4.600.000 sklenic. Díky značné rozlehlosti areálů jsme schopni celý sortiment pružně expedovat. Areály jsou situovány poblíž hlavních dopravních tahů České republiky. Dlouhodobá spolupráce s našimi smluvními dopravci a vlastní vozový park nám umožňuje poskytovat kvalitní dodavatelský servis přímo k našemu zákazníkovi.

01-94-min.jpg
01-83-min.jpg

Obchodní strategie

Naše obchodní strategie je zaměřena především na tvorbu dlouhodobých obchodně partnerských vztahů, které momentálně udržujeme s mnoha významnými společnostmi na českém trhu. Těmito společnostmi jsou například Penny Market, Čepos, Jednota, Flosman, Hruška a mnoho dalších. Mezi další služby, které poskytujeme patří dodavatelský servis JIT, velkoobchod, zakázková výroba dle požadavků odběratelů, zajišťování privátních značek, garantované roční kontrakty, a jiné.