Kontakt
EN
Články

Vítězné vykročení juniorek

Do kvalifikace o extraligu vstoupily juniorky KP vítězně, i přes nevydařenou třetí čtvrtinu zdolaly Basket Ostrava 74:61. V sobotu nastoupí Brňanky proti Slovance (17, Starez aréna Vodova - nová hala), pokud by uspěly, tak se vrátí do extraligy U19!

V pátek ve Starez aréně začaly Severomoravanky odvážně (9:7), ale domácí tým (v zápise vedený jako hosté) rychle otočil výsledek a v poločase se zdálo, že má utkání pod kontrolou.

Jenže po přestávce Ostrava zabrala a ukrajovala náskok KP (48:49). Ve finiši však opět kralovaly Brňanky, uklidnily se čtyřmi trojkami (celkem 8!) a v bouřlivém prostředí se radovaly z důležité výhry.

Basket Ostrava - KP Brno 61:74 (20:25, 29:41, 48:53)

Body: Strýčková 25, Hnízdilová 9 - Trávníčková 18, Procházková a Švarcová (6 asistencí, 6 zisků, valorizace +26) 16, Kölblová 10, Veselá 7 (21 doskoků, 5 zisků, valorizace +33...!), Ospalá 5, Lindušková a Prokešová 1. Rozhodčí Hartig, Špaček, 185 diváků.

Přímý přenos celého vítězného utkání hraného ve frenetické atmosféře - ZDE: Přenos