O nás
Produkty
Sponzorské aktivity
Kontakt
EN
Články

Povedený start KP Brno

Povedený start KP Brno

Velice povedený start do pozvolna se rozbíhajících soutěží zaznamenaly o tomto víkendu téměř všechny královopolské kategorie.

Úspěšné vykročení mladších žákyň v lize U14, o kterém jsme informovali už v minulém týdnu, následovaly v sobotním šlágru extraligy U19 juniorky KP Brno, které zvítězily v derby souboji na Rosničce nad místním BK Žabiny o 21 bodů (zaskvěla se zejména děvčata připravující se v širším kádru žen). V neděli pak navázalo na vítěznou nit i juniorské béčko v prvoligovém utkání s jihlavskou Vysočinou.

Dařilo se také královopolským minižákyním. Kategorie U13 přivezla z venkovního výjezdu do Žďáru nad Sázavou jednoznačnou výhru nad domácím týmem a velmi těsnou s OSK Olomouc. Spojená kategorie KP U12+U11 si navíc odvezla třetí místo z tradičního přípravného turnaje TUBANAK v Kyjově, na kterém se herně poměřila zejména s chlapeckými celky...

Nevydařená domácí vystoupení mají za sebou pouze královopolské starší žákyně U15, které se doufejme budou po zdravotních problémech postupně zlepšovat a v příštích zápasech nepřidělají další vrásky na čele jejich trenérům. O tomto víkendu se konečně před diváky dočká dlouho očekávané soutěžní premiéry v RŽBL elitní tým žen i nový prvoligový projekt KP Brno junior. Do soutěží U17 se navíc zapojí i ambiciózní královopolské kadetky a zajímavými jmény opět vyšperkované Céčko žen, takže se příznivci "KáPéčka" opravdu mají na co těšit...!

KÉNIK a všechny jeho kategorie - DO-TO-HO...!!!