About us
Products
Sponsorship
Contact
CZ
Články

KP před novou sezonou

KP před novou sezonou
Photo author: David Titz

Téměř až do konce měsíce června se po domluvě trenérů s vedením oddílu protáhla podivuhodná koronavirová sezona v rámci tréninkového procesu elitního týmu žen i mládežnických kategorií KP Brno, aby se co nejvíce využilo rozvolnění ve sportu k částečnému vykompenzování dlouhého období bez možnosti plnohodnotných tréninků a herního vytížení...

Při nedávné rozlučce bylo navíc všem děvčatům předáno i speciální klubové vybavení, rodičům sdělen systém zvýhodnění členských příspěvků a zejména představen královopolský trenérský tým pro příští sezonu, ve kterém dochází pouze k jedné vynucené změně. Z rodinných a mateřských důvodů se do Čech vrací bývalá hráčka KP a trenérka minižákovských kategorií Kája Jandová/Melichárková, takže v týmech SpS dojde k určitým trenérským přesunům a doplněním:

Přípravka a U10 - Edita Šujanová + nově bývalá reprezentantka a opora KP Míla Šibalová, U11 - Monika Stehlíková, Markéta Kozinová + Edita Šujanová, U12+U13 - Monika Stehlíková, Markéta Kozinová + hráčky A-týmu žen Katka Zohnová a Kája Fadrhonsová, U14 - Patrik Šuster + Monika Stehlíková a Markéta Kozinová, U15 - Róbert Sivák st. + nově Natka Kunclová (v kategoriích U17 a U15 jsou do soutěží přihlášené 2 týmy, od U14 níže po jednom).

Trenérské obsazení v rámci sportovního centra mládeže i ve všech seniorských kategoriích zůstává téměř totožné: U17 - Róbert Sivák ml. + nově Ondřej Josefus, U19 - Dušan Medvecký + Jakub Nevrlý, ženy C - Aneta Pulpánová, ženy B - Lucka Zítková a ženy A - Dušan Medvecký + Jakub Nevrlý a Kateřina Zohnová (také v kategorii U19 je přihlášen do soutěží i rezervní tým).

K prvním tréninkům vyběhnou některé kategorie již 2.8., ostatní 9.8. (bude aktualizováno na příslušných webových odkazech). Soustředění jsou již stanovena v těchto termínech: 22.-27.8. Bělá pod Pradědem - ženy A + U19 a část žen B, 16.-20.8. Šumperk - U17+U15, 27.-31.8. Mikulov - U10-U14 (9.-13.8. pro děti do 15 let bude navíc opět zajištěn příměstský basketbalový tábor). Termín letošního Jersey Cupu vychází na 3.-5.9.