About us
Products
Sponsorship
Contact
CZ
Články

KP podpořilo dětskou nemocnici

KP podpořilo dětskou nemocnici

Po stotisícové částce, kterou při zákazu sportování v úplně první vlně covidové pandemie věnovali hráčky, trenéři a činovníci KP Brno z části svých odměn na nezbytné ochranné pomůcky a testy fakultní nemocnici v Brně - Bohunicích, se po nějakém čase dlouhodobě spolupracujícímu subjektu opět přispělo na dobrou věc.

V poločasové přestávce televizního utkání KP Brno - Hradec Králové předal domácí generální manažer Richard Foltýn Dětské nemocnici Brno šestitisícový šek za vybrané dobrovolné vstupné při posledním eurocupovém utkání s islandským Haukarem, doplněný o drobné klubové dárky a pozornosti od obchodního řetězce Datart.

"I když tentokrát nešlo o tak vysokou sumu jako posledně, mám velkou radost z toho, že naše iniciativa potěší malé pacienty v jejich velice těžkých chvílích," řekl královopolský předseda k výběru nejvhodnějšího místa, kam bude podpora, na které se mimo jiné podílel i slavný brněnský herec Bolek Polívka, směřována.

"Byli jsme velmi překvapeni a měli velkou radost, když se nám zástupce KP Brno pan Foltýn ozval, protože to se nám opravdu nestává každý den a okamžitě jsme se rozhodli, že by bylo velice fajn zakoupit televizní přijímač do lůžkového oddělení dětské anesteziologie a resuscitace a pokud to kriticky ohroženým dětem zdravotní stav dovolí, tak aby mohly sledovat jejich oblíbené pořady. Tímto bych chtěla jménem kliniky i dětských pacientů poděkovat všem, kteří přispěli - moc si toho vážíme," doplnila v přímém televizním vstupu Markéta Říhová - vrchní sestra oddělení ARO brněnské dětské nemocnice.

Odkaz na přímý televizní přenos s více než třítisícovou sledovaností je ZDE: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Basketbal-ZBL/Cast-Zakladni/Pohlavi-Zeny/Sezona-2021-2022/201984-VALOSUN-Brno-Sokol-Hradec-Kralove.htm (předání proběhlo z důvodu menších technických problémů až ve druhé polovině přestávkového programu ve vysílacím čase 0:57:24)