About us
Products
Sponsorship
Contact
CZ
Články

Hráčky KP v reprezentačních výběrech

Hráčky KP v reprezentačních výběrech

Basketbalové soutěže mají listopadovou reprezentační pauzu, ze Starez arény se do světa rozprchla i děvčata z KP Brno. V nejsledovanějším ženském výběru trenérky Romany Ptáčkové se na kvalifikační souboj o ME s Nizozemskem připravují Petra Malíková a Anežka Kopecká!

Obě se ze šírší nominace dostaly, k radosti příznivců Králova Pole, do dvanáctičlenné sestavy pro čtvrteční duel v Almere. Další kvarteto hráček navíc čeká sraz reprezentace 3x3 - do Brandýsa míří Lída Dudáčková, Karolína Fadrhonsová, Kateřina Galíčková a Tereza Zítková, které doplnil i kondiční trenér Michal Pogány.

Do Piešťan na soustředění týmu Slovenska před kvalifikačními zápasy v Lucembursku a Itálii obdržela pozvánku pivotka KP Soňa Svetlíková. Pro zajímavost v širším výběru trenéra Suji jsou i tři bývalé basketbalistky z Vodovy - Hadačová, Tarkovičová a Remenárová.

I finské ženy čeká kvalifikační okno, po návratu z eurocupové bitvy v Dubrovníku odletěla na pokyn reprezentačního trenéra Salminena na sever Evropy další královopolská pivotka Sofia Pelander.

Na soustředění národního týmu ČR U20 do Klatov byla pozvána Královopolanka Dominica Hynková, na VT výběr U18 tamtéž Tereza Trávníčková, do Kutné Hory na VT U16 Lucie Lindušková.

Soustředění regionálního výběru U14 pod vedením královopolského trenéra Patrika Šustera obsolvovaly v Luhačovicích také hráčky KP Lucie Varmužková, Veronika Čiklová, Eva Havlištová, Lucie Bartošová a hostující Anežka Zapletalová.

Kénik a repre DO-TO-HO...!!!