About us
Products
Sponsorship
Contact
CZ
Články

BRICK form přispěl na NF Modrý hroch

BRICK form přispěl na NF Modrý hroch

Čtvrteční rozhodující souboj KP TANY Brno s tureckou Antalyí o historický postup ze základní skupiny EuroCupu se odehrál na podporu nadačního fondu Modrý hroch, který se zaměřuje také na pomoc dětem po těžkých sportovních úrazech. Vybralo se 50 000 na dobrou věc.

Slavnostní výhoz provedla v doprovodu generálního manažera Richarda Foltýna ředitelka Nadačního fondu Modrý hroch, Monika Chasáková. Této akce se účastnili také zástupci společnosti BRICK form, s.r.o. Vedení společnosti BRICK form se rozhodlo v rámci této akce přispět 10 000 Kč na podporu nadačního fondu Modrý hroch.

Již při příchodu do haly VÁS přivítá obří hroší maskot a mimo případný dobrovolný příspěvek budete mít možnost si s ním udělat i společnou fotografii a také vyhrát roztomilého hrošího plyšáka v rámci slosovatelného programu nebo v přestávkové soutěži v hodu na koš (dárci nad 500 Kč navíc obdrží rovnou malý hroší dárek a během utkání jim zazní poděkování, partneři s darem nad 10000 Kč předají dárkový šek osobně o poločasové přestávce přímo dlouholeté ředitelce této prospěšné neziskové organizace Monice Chasákové). Přispět můžete již nyní na číslo účtu 197206466/0300 pod heslem EuroCup - královopolský generální manažer Richard Foltýn přislíbil, že za každý dosažený bod domácího týmu věnuje 100 Kč...!