Contact
CZ
Články

Svižná domácí generálka

Blíží se start basketbalových soutěží žen, posledním domácím přípravným utkáním byl pro KP TANY (nakonec bez nemocné Galíčkové) souboj s rakouským Klosterneuburgem. Brňanky si ve svižném tempu s rakouskými mistryněmi jasně poradily 95:53.

Hostující tým se v prvním poločase představil sympaticky, s 50% tříbodovou úspěšností (14/7) odstřeloval z dálky brněnský koš. Jenže Klosterneuburg se ve třetí čtvrtině (26:6) uvařil v brněnském tlaku.

Děvčata KP TANY se při jasném průběhu (doskoky 55:31) naladila na poslední prověrku před ligovou premiérou se Slavií (v Praze 27.9.) - bude jí úterní duel eurocupových zástupců SR a ČR v ŠH Dukla v Banské Bystrici (17).

KP TANY Brno - BK Raiffeisen Duchess Klosterneuburg 95:53 (28:14, 45:33, 71:39)

Body: Svatoňová a A. Kopecká 16, Malíková a Dudáčková 15, Hynková 13, Šotolová 8, Vondráčková 7, Pogányová 5 - L. Zderadicka 15, Hollerl 13, P. Zderadicka a Winkler 7, fauly: 17:19, TH: 13/11:12/9, trojky: 12:10, rozhodčí Nejezchleb, Vaníček a Bráblík, 125 diváků.